- -40,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Материал корпус | Метал, Стъкло, Пластмаса |
| Цвят | Черен / Сребрист |
| Функции | Таймер, Автоматично изключване, Вентилация, Защита против прегряване, Запазване на топлината |
| Капацитет | 29 l |
| Брой програми | 10 |
| Тип готвене | Конвекция |
| Включени аксесоари | Тава за печене, Реверсивна решетка |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 2400 W |
| Максимална температура | 230 C |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Височина | 33.5 cm |
| Ширина | 43.5 cm |
| Дълбочина | 50.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.9 m |
| Тегло | 14.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |