- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Γυαλί, Πλαστικό |
| Χρώμα | Черен / Сребрист |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Εξαερισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Διατήρηση θερμότητας |
| Χωρητικότητα | 29 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Τύπος μαγειρέματος | Διάδοση θερμότητας |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Ταψί, Αναστρέψιμη γρίλια |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 2400 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Υψος | 33.5 cm |
| Πλάτος | 43.5 cm |
| Βάθος | 50.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.9 m |
| Βάρος | 14.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |