- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal, Sticlă, Plastic |
| Culoare | Negru argintiu |
| Functii | Temporizator, Oprirea automată, Ventilare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Conservarea căldurii |
| Capacitate | 29 l |
| Numar programe | 10 |
| Tip gatire | Convecție |
| Accesorii incluse | Tavă de copt, Grila reversibilă |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2400 W |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Inaltime | 33.5 cm |
| Latime | 43.5 cm |
| Adancime | 50.5 cm |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Greutate | 14.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |