
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Материал корпус | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Осветление, Защита против прегряване, Запазване на топлината |
| Капацитет | 10 l |
| Брой програми | 8 |
| Тип готвене | Печене, Пържене |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 2400 W |
| Максимална температура | 210 C |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Височина | 19.2 cm |
| Ширина | 50.1 cm |
| Дълбочина | 38 cm |
| Тегло | 8.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |