
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Διατήρηση θερμότητας |
| Χωρητικότητα | 10 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο, Τηγάνισμα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 2400 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 210 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Υψος | 19.2 cm |
| Πλάτος | 50.1 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Βάρος | 8.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |