
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal, Plastic |
| Culoare | Inox |
| Functii | Iluminat, Protecție împotriva supraîncălzirii, Conservarea căldurii |
| Capacitate | 10 l |
| Numar programe | 8 |
| Tip gatire | Coacere, Prăjire |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2400 W |
| Temperatura maxima | 210 C |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Inaltime | 19.2 cm |
| Latime | 50.1 cm |
| Adancime | 38 cm |
| Greutate | 8.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |