- -92,03 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Термостат, Таймер, Индикаторна светлина, Звуков сигнал, Автоматично изключване |
| Капацитет | 18 l |
| Брой програми | 15 |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 2000 W |
| Максимална температура | 400 C |
| Височина | 24.5 cm |
| Ширина | 48 cm |
| Дължина на кабела | 1.1 m |
| Гаранция | 24 месеца |