- -92,03 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Λυχνία ένδειξης, Ηχητικό σήμα, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα | 18 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 15 |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 2000 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 400 C |
| Υψος | 24.5 cm |
| Πλάτος | 48 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.1 m |
| Εγγύηση | 24 месеца |