- -92,03 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat, Temporizator, Indicator luminos, Semnal sonor, Oprirea automată |
| Capacitate | 18 l |
| Numar programe | 15 |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 2000 W |
| Temperatura maxima | 400 C |
| Inaltime | 24.5 cm |
| Latime | 48 cm |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Garanție | 24 месеца |