- -46,02 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Защита против прегряване |
| Капацитет | 31.5 cm |
| Диаметър | 31.5 cm |
| Брой програми | 1 |
| Брой котлони | 1 |
| Тип продукт | Електрическа фурна за пица |
| Продължителност на таймер | 5-10-15 min |
| Мощност | 1200 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Максимална температура | 400 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Дължина на кабела | 100 cm |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |