- -46,02 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 31.5 cm |
| Διάμετρος | 31.5 cm |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Αριθμός εστιών | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 5-10-15 min |
| Εξουσία | 1200 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 400 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Μήκος καλωδίου | 100 cm |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |