- -46,02 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 31.5 cm |
| Diametru | 31.5 cm |
| Numar programe | 1 |
| Numar plite | 1 |
| Tip produs | Cuptor electric pentru pizza |
| Durata temporizarii | 5-10-15 min |
| Putere | 1200 W |
| Trepte putere | 5 |
| Temperatura maxima | 400 C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 37 cm |
| Lungime cablu | 100 cm |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Garanție | 24 месеца |