- -40,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Червен |
| Функции | Термостат, Таймер, Индикаторна светлина, Звуков сигнал |
| Капацитет | 0 l |
| Диаметър | 31 cm |
| Брой програми | 1 |
| Тип готвене | Печене |
| Брой котлони | 1 |
| Тип продукт | Електрическа фурна за пица |
| Продължителност на таймер | 15 min |
| Мощност | 1200 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Максимална температура | 400 C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дълбочина | 35 cm |
| Гаранция | 24 месеца |