- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Λυχνία ένδειξης, Ηχητικό σήμα |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Διάμετρος | 31 cm |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Αριθμός εστιών | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 15 min |
| Εξουσία | 1200 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 400 C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Βάθος | 35 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |