- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Termostat, Temporizator, Indicator luminos, Semnal sonor |
| Capacitate | 0 l |
| Diametru | 31 cm |
| Numar programe | 1 |
| Tip gatire | Coacere |
| Numar plite | 1 |
| Tip produs | Cuptor electric pentru pizza |
| Durata temporizarii | 15 min |
| Putere | 1200 W |
| Trepte putere | 5 |
| Temperatura maxima | 400 C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 18 cm |
| Latime | 36 cm |
| Adancime | 35 cm |
| Garanție | 24 luni |