- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Термостат, Таймер |
| Капацитет | 20 l |
| Диаметър | 37 cm |
| Тип готвене | Печене |
| Тип продукт | Електрическа фурна за пица |
| Продължителност на таймер | 30 min |
| Вътрешен обем | 20 l |
| Мощност | 2200 W |
| Максимална температура | 400C |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 26.7 cm |
| Ширина | 47.9 cm |
| Тегло | 11.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |