- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Διάμετρος | 37 cm |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας |
| Διάρκεια χρονοδιακόπτη | 30 min |
| Εσωτερικός όγκος | 20 l |
| Εξουσία | 2200 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 400C |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 26.7 cm |
| Πλάτος | 47.9 cm |
| Βάρος | 11.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |