- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat, Temporizator |
| Capacitate | 20 l |
| Diametru | 37 cm |
| Tip gatire | Coacere |
| Tip produs | Cuptor electric pentru pizza |
| Durata temporizarii | 30 min |
| Volum intern | 20 l |
| Putere | 2200 W |
| Temperatura maxima | 400C |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 26.7 cm |
| Latime | 47.9 cm |
| Greutate | 11.8 Kg |
| Garanție | 24 месеца |