- Изчерпано

Мини фурна за приготвяне на закуска 3 в 1
Спестете време докато пържите яйца, препичате хляб и правите кафе едновременно
- Мощност на машината: 1090 W
- Мощност на фурна: 640 W (2х 320 W)
- Mощост на кафемашината: 450 W
- Напрежение: 220V/50Hz
- Механично управление
- Полуавтоматичен режим на работа
- 30-минутен таймер
- Подходяща за всеки дом или офис
- Аксесоари:
Тиган/плоча с незалепващо покритие
Тава за печене
Скара
Каничка за кафе - 1 л
Висококачествен капак от закалено стъкло с отвор за пара
- Тегло: 5 кг
- Корпус: Метал, пластмаса
- Размери: 520 х 300 х 280 мм
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Мини фурна за приготвяне на закуска 3 в 1
Спестете време докато пържите яйца, препичате хляб и правите кафе едновременно
- Мощност на машината: 1090 W
- Мощност на фурна: 640 W (2х 320 W)
- Mощост на кафемашината: 450 W
- Напрежение: 220V/50Hz
- Механично управление
- Полуавтоматичен режим на работа
- 30-минутен таймер
- Подходяща за всеки дом или офис
- Аксесоари:
Тиган/плоча с незалепващо покритие
Тава за печене
Скара
Каничка за кафе - 1 л
Висококачествен капак от закалено стъкло с отвор за пара
- Тегло: 5 кг
- Корпус: Метал, пластмаса
- Размери: 520 х 300 х 280 мм
Техническо описание
Електрически фурни |
|
| Материал корпус | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Защита против прегряване |
| Тип готвене | Печене, Пържене, Запържване |
| Тип продукт | Електрическа фурна |
| Мощност | 1100 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 28 cm |
| Тегло | 5 Kg |