- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически фурни |
|
| Material carcasa | Metal, Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tip gatire | Coacere, Prăjire, Frâie |
| Tip produs | Cuptor electric |
| Putere | 1100 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 50 cm |
| Adancime | 28 cm |
| Greutate | 5 Kg |