- Χωρίς απόθεμα

Μίνι φούρνος πρωινού 3 σε 1
Εξοικονομήστε χρόνο ενώ τηγανίζετε αυγά, φρυγανίζετε το ψωμί και φτιάχνετε καφέ ταυτόχρονα
- Ισχύς μηχανής: 1090 W
- Ισχύς φούρνου: 640 W (2 x 320 W)
- Ισχύς καφετιέρας: 450 W
- Τάση: 220V/50Hz
- Μηχανικός έλεγχος
- Ημιαυτόματος τρόπος λειτουργίας
- Χρονοδιακόπτης 30 λεπτών
- Κατάλληλο για κάθε σπίτι ή γραφείο
- Αξεσουάρ:
Αντικολλητικό τηγάνι/πιάτο
Ταψί
ψηνω στα καρβουνα
Καφετιέρα - 1 λίτρο
Υψηλής ποιότητας σκληρυμένο γυάλινο καπάκι με εξαερισμό ατμού
- Βάρος: 5 κιλά
- Σώμα: Μεταλλικό, πλαστικό
- Διαστάσεις: 520 x 300 x 280 mm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Μίνι φούρνος πρωινού 3 σε 1
Εξοικονομήστε χρόνο ενώ τηγανίζετε αυγά, φρυγανίζετε το ψωμί και φτιάχνετε καφέ ταυτόχρονα
- Ισχύς μηχανής: 1090 W
- Ισχύς φούρνου: 640 W (2 x 320 W)
- Ισχύς καφετιέρας: 450 W
- Τάση: 220V/50Hz
- Μηχανικός έλεγχος
- Ημιαυτόματος τρόπος λειτουργίας
- Χρονοδιακόπτης 30 λεπτών
- Κατάλληλο για κάθε σπίτι ή γραφείο
- Αξεσουάρ:
Αντικολλητικό τηγάνι/πιάτο
Ταψί
ψηνω στα καρβουνα
Καφετιέρα - 1 λίτρο
Υψηλής ποιότητας σκληρυμένο γυάλινο καπάκι με εξαερισμό ατμού
- Βάρος: 5 κιλά
- Σώμα: Μεταλλικό, πλαστικό
- Διαστάσεις: 520 x 300 x 280 mm
Χαρακτηριστικά
Електрически фурни |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Τύπος μαγειρέματος | Ψήσιμο, Τηγάνισμα, Τηγάνισμα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρικός φούρνος |
| Εξουσία | 1100 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 28 cm |
| Βάρος | 5 Kg |