- -40,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 5 години |
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Защитно стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 2 |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Максимална температура | 240 C |
| Брой фурни | 1 |
| Обем | 48 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Функции на фурната | Грил, Печене, Конвекция |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне, Долно затопляне, Горно затопляне |
| Височина | 83 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 50 cm |
| Тегло | 41.6 Kg |