- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Ο μαύρος εμαγιέ φούρνος, κατασκευασμένος από ένα ενιαίο στοιχείο και με αόρατους αρμούς, δημιουργεί μια εύκολη στον καθαρισμό, λεία επιφάνεια.
Η πόρτα του φούρνου είναι εξ ολοκλήρου γυάλινη, χωρίς βίδες.
Κάθε ανεξάρτητος φούρνος Tesla διαθέτει αφαιρούμενη πόρτα, επιτρέποντας την εύκολη πρόσβαση και τον εύκολο καθαρισμό.
Σε σύγκριση με ισοδύναμα προϊόντα, οι φούρνοι ενεργειακής κλάσης Α της Tesla εξοικονομούν ενέργεια, καθώς χρησιμοποιούν λιγότερη ηλεκτρική ενέργεια. Αυτό σημαίνει καθαρότερο περιβάλλον καθώς και χαμηλότερους λογαριασμούς.
Η εστία πλάτους 180 mm με ισχύ 1500 watt προσφέρει ισχυρό και γρήγορο μαγείρεμα.
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Προστατευτικό γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 2 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 240 C |
| Αριθμός φούρνων | 1 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 48 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Λειτουργίες φούρνου | Γκριλ, Ψήσιμο, Διάδοση θερμότητας |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση, Κάτω θέρμανση, Άνω θέρμανση |
| Υψος | 83 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Βάρος | 41.6 Kg |