- -40,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 5 ani |
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Argint |
| Funcții | Sticlă de protecție |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Standard |
| Locația panoului de control | Față |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Spațiu mare de încălzire | 2 |
| Zonă mică de încălzire | 2 |
| Temperatura maximă | 240 C |
| Numărul de cuptoare | 1 |
| Volum | 48 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Functiile cuptorului | grătar, Coacere, Convecție |
| Metoda de încălzire | Coacere sus si jos, Coacere jos, Coacere sus |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Greutate | 41.6 Kg |