- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Сив |
| Материал | Инокс, Емайлирана стомана, Стъкло |
| Функции | Бързо загряване, Защитно стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 3 |
| Брой фурни | 1 |
| Обем | 43 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 33.3 Kg |