- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Gri |
| Material | Inox, Steelul emailat, Sticlă |
| Funcții | Încălzire, Sticlă de protecție |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Locația panoului de control | Față |
| Numărul de încălzitoare | 3 |
| Numărul de cuptoare | 1 |
| Volum | 43 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 33.3 Kg |