- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Inox, Εμαγιέ χάλυβας, Γυαλί |
| Λειτουργίες | Γρήγορη θέρμανση, Προστατευτικό γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 3 |
| Αριθμός φούρνων | 1 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 43 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 33.3 Kg |