- -23,01 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Вграден венилатор |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Нива на мощност | 4 |
| Енергийна ефективност на котлона | Клас A |
| Максимална температура | 240 C |
| Обем | 43 l |
| Функции на фурната | Грил |
| Височина | 83 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 38.7 Kg |