- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Επίπεδα ισχύος | 4 |
| Ενεργειακή απόδοση της σόμπας | Κατηγορία Α |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 240 C |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 43 l |
| Λειτουργίες φούρνου | Γκριλ |
| Υψος | 83 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 38.7 Kg |