- -23,01 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Inox |
| Funcții | Vena încorporată |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Standard |
| Locația panoului de control | Față |
| Niveluri de putere | 4 |
| Eficiența energetică a sobei | Clasa A |
| Temperatura maximă | 240 C |
| Volum | 43 l |
| Functiile cuptorului | grătar |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 38.7 Kg |