- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Таймер, Вграден венилатор, Вътрешно осветление |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1200 W |
| Максимална температура | 250 C |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне, Долно затопляне |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Дължина на кабела | 1.6 m |