- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ενσωματωμένος ανεμιστήρας, Εσωτερικός φωτισμός |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 250 C |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση, Κάτω θέρμανση |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.6 m |