- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Inox |
| Funcții | Temporizator, Vena încorporată, Iluminare interioară |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Zonă mică de încălzire | 2 |
| Puterea unei mici zone de încălzire | 1200 W |
| Temperatura maximă | 250 C |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Metoda de încălzire | Coacere sus si jos, Coacere jos |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lungimea cablului | 1.6 m |