- -25,56 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Смесено |
| Цвят | Бял |
| Материал | Инокс |
| Тип запалване | Електрическо |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Нива на мощност | 6 |
| Брой нагреватели | 6 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1.5 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1 kW |
| Максимална температура | 240 C |
| Обем | 56 l |
| Енергийна ефективност | Клас A |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне |
| Височина | 83 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |