- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ανάμεικτο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Inox |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Επίπεδα ισχύος | 6 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 6 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1.5 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1 kW |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 240 C |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 56 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση |
| Υψος | 83 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |