- -25,56 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Amestecat |
| Culoare | Alb |
| Material | Inox |
| Tip de aprindere | Electric |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Standard |
| Niveluri de putere | 6 |
| Numărul de încălzitoare | 6 |
| Puterea unei zone mari de încălzire | 1.5 kW |
| Puterea unei mici zone de încălzire | 1 kW |
| Temperatura maximă | 240 C |
| Volum | 56 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Metoda de încălzire | Coacere sus si jos |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |