- -50,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Съдържание пакет | 1 х Решетка |
| Функции | Вграден венилатор, Термостат |
| Материал капак | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Голяма нагревателна зона | 1 |
| Нормална нагревателна зона | 3 |
| Обем | 51 l |
| Функции на фурната | Печене |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 32 Kg |