- -50,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Πλέγμα |
| Λειτουργίες | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας, Θερμοστάτης |
| Υλικό κάλυψης | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 3 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 51 l |
| Λειτουργίες φούρνου | Ψήσιμο |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 32 Kg |