- -50,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat |
| Pachet de conținut | 1 x Gratar |
| Funcții | Vena încorporată, Termostat |
| Material capac | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Standard |
| Locația panoului de control | Față |
| Spațiu mare de încălzire | 1 |
| Zona normală de încălzire | 3 |
| Volum | 51 l |
| Functiile cuptorului | Coacere |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 32 Kg |