- -38,81 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Съдържание пакет | 1 х Решетка |
| Функции | Вграден венилатор |
| Материал капак | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Стандартен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 4 |
| Брой фурни | 1 |
| Обем | 64 l |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 36 Kg |