- -38,81 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Πλέγμα |
| Λειτουργίες | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας |
| Υλικό κάλυψης | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Αριθμός φούρνων | 1 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 64 l |
| Ισχύς φούρνου | Ηλεκτρικός |
| Μέθοδος θέρμανσης | Πάνω και κάτω θέρμανση |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 36 Kg |