- -38,81 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat |
| Pachet de conținut | 1 x Gratar |
| Funcții | Vena încorporată |
| Material capac | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Standard |
| Locația panoului de control | Față |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Numărul de cuptoare | 1 |
| Volum | 64 l |
| Puterea cuptorului | Electric |
| Metoda de încălzire | Coacere sus si jos |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 36 Kg |