- -18,58 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2400 W |
| Функции | Автоматично изключване, Защита от прегряване, Индикаторна светлина, Вграден нагревател, Безжична употреба, 360 градусово завъртане, Ергономичен дизайн, Енергоспестяващ, Брзо затопляне |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |