- -18,58 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 22 cm |
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2400 W |
| Funcții | Oprirea automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos, Încălzitor încorporat, Utilizare fără fir, Rotire la 360°, Design ergonomic, Economie de energie, Br33 încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |