- -18,58 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2400 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης, Ενσωματωμένος προθερμαντήρας, Χρήση χωρίς καλώδιο, Περιστροφή 360 μοιρών, Εργονομικός σχεδιασμός, Εξοικονόμησης ενέργειας, Брзо затопляне |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |