Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 25.1 cm |
| Ширина | 23.05 cm |
| Дълбочина | 16 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Тегло | 1.05 Kg |
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, LED индикатор, Филтър, Светлинна индикация |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |