- -4,07 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 25.1 cm |
| Latime | 23.05 cm |
| Adancime | 16 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Greutate | 1.05 Kg |
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Indicator LED, Filtru, Indicarea luminii |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.5 l |
| Garanție | 24 luni |