- -4,07 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 25.1 cm |
| Πλάτος | 23.05 cm |
| Βάθος | 16 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Βάρος | 1.05 Kg |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη LED, Φίλτρο, Ένδειξη φωτός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.5 l |
| Εγγύηση | 24 μηνών |