- -20,45 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 21 cm |
| Дължина на кабела | 73 cm |
| Диаметър | 12.5 cm |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Автоматично изключване, Части подходящи за съдомиялна |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.350 l |
| Гаранция | 24 месеца |