- -20,45 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 21 cm |
| Lungime cablu | 73 cm |
| Diametru | 12.5 cm |
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Inox, Negru |
| Putere | 1000 W |
| Funcții | Oprirea automată, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 0.350 l |
| Garanție | 24 luni |